Yaptıklarını ve yapacaklarını STK’lara anlattı

  • 2014-03-13 11:52:35 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yaptıklarını ve yapacaklarını STK’lara anlattı

Seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarını ziyaret eden AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Sizlerin de desteğiyle gelecek 5 yıllık dönemde kentimize vizyon kazandıracak çalışmalara birlikte imza atacağız” dedi.

 

 

ÖNERİLERİ DİNLEDİ

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşları ve odaları ziyaret ediyor. Seçim çalışmalarında tempoyu arttıran Başkan Köşker, TÜMSİAD, TÜKSİAD, Gebze Barosu, Mimarlar ve Mühendisler Odası’nı ziyaret etti. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur’un yanı sıra AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte kurumları ziyaret eden Başkan Köşker görüş alışverişinde bulundu.

ORTAK AKILLA

Sivil toplum ve meslek örgütleri başkanları ve temsilcileriyle istişarede bulunan Başkan Köşker, yeni dönemde Gebze’ye kazandırılacak projelere, çalışmalarla ilgili görüşleri aldı.

 

Göreve geldiği günden bu güne kadar Gebze’yi ortak akılla yönetmeye özen gösterdiklerini dile getiren Başkan Köşker; kentin ilerlemesinde ve modern bir şehir kimliğine kavuşmasında STK’lara da önemli sorumluluklar düştüğünün altını çizdi. Hayata geçirilen her projede her hizmette vatandaş görüş ve önerilerinin ağırlığının olduğunu dile getiren Başkan Köşker, “Sizlerin de desteğiyle gelecek 5 yıllık dönemde kentimize vizyon kazandıracak çalışmalara birlikte imza atacağız. Ortak paydamız olan Gebze’mizi daha yaşanabilir haline dönüştüreceğiz” dedi.