Kirazpınar Ataşehir gibi olacak

  • 2014-03-12 03:25:51 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kirazpınar Ataşehir gibi olacak

Seçim çalışmaları kapsamında Kirazpınar Mahallesi TOKİ kalıcı konutlarını ziyaret eden AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Kirazpınar Mahallemiz yapılan hizmetlerle kabuğunu kırıyor, makûs kaderini değiştiriyor. En fazla 5 sene sonra burası Ataşehir gibi olacak” dedi

 

 ATAŞEHİR GİBİ OLACAK

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında çalmadık kapı, önerilerini dinlemediği sivil toplum kuruluşu ve dernek bırakmayan Başkan Köşker aynı zamanda mahallelere de çıkarma yapıyor. Seçim çalışmaları kapsamında Kirazpınar Mahallesi’nde bulunan TOKİ kalıcı konutlarını ziyaret eden Başkan Köşker, vatandaşlarla sohbet etti, sorunları dinledi, yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Kirazpınar Mahallemiz yapılan hizmetlerle kabuğunu kırıyor, makûs kaderini değiştiriyor. Toplu konut alanlarının yükseldiği, modern Gebze’nin inşa edildiği Kirazpınar, güzelleşiyor, modernleşiyor” diyen Başkan Köşker, “En fazla 5 sene sonra burası Ataşehir gibi olacak” ifadesini kullandı.

SORUNLARI DİNLEDİ

Altyapı çalışmalarının yüzde 90 oranında tamamlandığı Gebze’de sosyal-kültürel projelere ağırlık vereceklerini vurgulayan Başkan Köşker, “Tamamlanan kent meydanı, yenilenen altyapısı, 70’i aşkın parkları, semt meydanları, modern mahalleleri, cadde ve sokaklarıyla Gebze’miz artık; hemşerilerimizin zorunlu olarak yaşadığı değil, yaşamaktan keyif aldığı bir şehir haline hızla dönüşüyor. Bunu sizlerden aldığımız güçle başarmanın kıvancını yine sizlerle paylaşıyoruz” dedi. TOKİ konutları sakinlerinin sorularını da cevaplandıran Başkan Köşker, bölgede var olan taş ocaklarının Kocaeli Valiliğinin aldığı karar doğrultusunda kaldırılacağı bilgisini de vatandaşlarla paylaştı. Vatandaşların bölgede var olan kamyon trafiğine ilişkin şikayetlerini de dinleyen Başkan Köşker, TIR ve hafriyat kamyonları için alternatif güzergah çalışması başlattıklarını söyledi.

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif