CHP, Beylikbağı'na çıkarma yaptı

  • 2014-03-11 10:30:14 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP, Beylikbağı'na çıkarma yaptı

CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Gebze’nin Beylikbağı Mahallesi’ndeki bir kahvehanede yaptığı konuşmada, “AKP’li belediye sizi yıllardır yok sayıyor. Siz de 30 Mart’taki seçimlerde onlara hak ettikleri dersi verin” diye konuştu.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda, kendisini dinleyenlere sitem eden Milletvekili Kaplan, “Sizleri yok saydıkları halde, seçimlerde onlara oy veriyorsunuz. Siz oy verdikçe, sizi yok saymaya devam edecekler. Yıllardır size hizmet vermiyorlar, görüyorsunuz. 100 bin kişinin yaşadığı Beylikbağı bölgesinde ne bir alışveriş merkezi, ne bir kültür merkezi ne de sinema ve tiyatro salonu var. İmar ve ulaşım sorunları yaşıyorsunuz. Buna dur demeyecek misiniz? 30 Mart, onlara hak ettikleri dersi vermek için çok iyi bir fırsat” şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan aslen Giresunlu olan Ulaştırma Eski Bakanlarından İbrahim Özdemir, hemşerilerinden CHP için destek istedi. CHP Kocaeli büyükşehir adayı Tahsin Tarhan ve Gebze belediye başkan adayı Yakup Yılmaz ise projelerini anlattılar.

 

Toplantıya ayrıca ilçe başkanı Sedat Tatar,  ilçe yöneticileri Hikmet Koçoğlu, Serdar Tüze, meclis üyesi adayları Salih Işık, Dilek Tan, Nursel Coşkun, Neşe Celep, Doğan Uzel, Sait Aydın, Erhan Bölük, Arzu Çakmak Pehlivan, Cavit Kapoğlu, Bahadır Azizoğlu, Musa Haydaroğlu ve Mustafa Kaya da katıldı.