Kadınlar gününde bile arkada yürüdüler!

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kadınlar gününde bile arkada yürüdüler!

 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Ak Parti Darıca Kadın Kolları tarafından düzenlenen programla kutlanırken programdan sonra iktidara yürüyüş gerçekleştirdiler. Özdemir Düğün Salonu’nda düzenlenen programda bayanlar yaklaşan yerel seçimler öncesi partilerine destek verirken programa Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak,eşi Teslime Karabacak,İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık,Kadın Kolları Başkanı Hülya Kodek ve partili bayanlar katıldı.Programda günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından , programa katılan bayanlara karanfil dağıtıldı.

 

DARICA’DA TARİHİ AK KADINLAR YAZACAK

 

Programda bir selamlama konuşması yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ,salona sığmayan bayanların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Karabacak sık sık alkışlarla kesilen konuşmasında ,”büyük hizmetlerle dolu 10 yılın ardından Darıca her yönüyle örnek bir kent oldu. Ak Kadrolar olarak Darıca için hayal denilen projeleri hep birlikte hayata geçirdik.Darıca ‘nın her caddesinde,her sokağında, bir iz bıraktık.Darıca halkı değişimi bizimle yaşadı.Yapılan  bütün hizmetlerde siz değerli ak kadroların imzası var ve özellikle siz değerli bayan üyelerimizin büyük destek ve çabalarıyla bu başarılara imza attık. Sizlerin destek ve çabalarıyla bir kez daha 30 Mart’ta Ak Kadrolar büyük oy yüzdesiyle yönetimi alacaktır.Gün Başbakanıız Recep Tayyip Erdoğan’a destek çıkma günüdür,gün sandıklara sahip çıkma günüdür.Gün ülkemiz için birlik ve beraberlik günüdür.”diyerek konuşmasın tamamlarken 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak konuşmasını tamamladı.

 

Başkan Karabacak’ın ardından Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’de söz alarak 30 Mart seçimlerine kadar tüm bayanların gece gündüz demeden çalışmalarını istedi.Aygün, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak,”sizler evlerin sönmeyen ışığısınız, hayatın anlamı olan siz değerli kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte nice huzurlu ve mutlu günler diliyorum.”dDiyerek konuşmasını tamamladı.

 

  İKTİDARA YÜRÜYÜŞ KADINLARLA BAŞLADI

Programın ardından salonun önünde toplanan binlerce bayanla birlikte Çınaraltı’na oradan da Kent Meydanı’na doğru bir yürüyüş gerçekleştiren partililer ,ellerinde parti bayrakları ve sloganlar eşliğinde Kent Meydanı’na yürüyerek toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.