Karabacak Afyonlular dan destek istedi

  • 2014-03-06 01:17:18 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Karabacak Afyonlular dan destek istedi

Darıca Belediye Başkanı ve başkan adayı Şükrü Karabacak, Afyonlular Derneği’nde yaptığı ve yapmayı planladıkları çalışmaları anlattı.

                Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık , meclis üyesi adayları ve ilçe yöneticilerinin de hazır bulunduğu dernek ziyaretinde açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Numan Benek, Başkan Karabacak’a ilçeye kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Başkan Karabacak’ın özellikle dernekleriyle her anlamda bir arada olduğunu ifade edip seçim çalışmalarında başarılar diledi.

                HALK BAŞBAKANINA SAHİP ÇIKIYOR     

                İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, gittikleri her alanda halkın kendilerini coşkulu bir şekilde karşıladığını ifade ederek başladığı konuşmasında yerelde hizmetlerin devamı adına tüm halkın AK Parti’ye özellikle bu süreçte destek vermesi gerektiğinin altını çizdi.

                Bıyık “yerelde hizmetlerde sıkıntı yok, Belediye Başkanımız sağ olsunlar ilçemiz adına bir çok önemli projeyi hayata geçirdiler, yeni dönemde de önemli projelerle halkımızın karşısında olacağız. Geçtiğimiz dönemde gerek hükümetimiz ve gerekse büyükşehir belediyemizle birlikte ilçemizin çehresini değiştiren önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Büyük projelerin devamı adına partimize güçlü şekliyle sahip çıkmalıyız. 30 Mart seçimleri, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve 2015 yılında yapılacak olan Genel Seçimler öncesi adeta sınav niteliğinde bir seçim. O seçimlere güçlü bir şekilde girebilmek adına ,öncelikle 30 Mart seçimlerinde Başbakanımıza sahip çıkmalıyız. Görüyoruz ki halkımız başbakanına ve partisine sahip çıkıyor. Katkı ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.” diyerek yerel seçimlerde Afyonlulardan destek istedi.

                HALKIMIZ TOKATI VURACAK

                Başkan Karabacak ise dernek yönetim ve üyelerine düzenledikleri organizasyon için teşekkür ederek, ”hükümetimizi yalan yanlış suçlamalarla itham edenler, 30 Mart’ta halktan tokatı yiyecektir.” diyerek sandığı işaret etti.

 

                Yeni dönem projeleriyle ilgili dernek üyelerine bilgilendirmede bulunarak İlçeye değer katacak birbirinde değerli projeler hazırladıklarını ifade eden Başkan Karabacak,” çalışmalarımız ortada, yaptıklarımız ortada, çok şükür verdiğimiz sözlerin fazlasını yerine getirdik. Halkımız da anketlerde şahsımıza verdiği destekle bir dönem daha bizleri istediğini ifade etti ve genel merkezimin kararıyla ustalık dönemimizde sizlerin karşısındayız .Bu güzel atmosferde, sizlerin coşkusu bizlere güç veriyor.165.000 nüfusa ulaşan ilçemize en iyi hizmeti verebilme adına, sadece şahsıma değil, büyükşehir belediyemize de sizlerden güçlü bir destek istiyorum. Büyükşehir belediyemiz ve hükümetimizle birlikte yeni dönemde birilerinin hayal dahi edemediği projeleri hep birlikte hayata geçirmek için, sizlerden destek istiyorum. Ülkemizin dünüyle bugünü arasındaki farkı fark ederek sandıklara gitmenizi, geleceğimiz olan çocuklarımızı düşünerek oylarınızı kullanmanızı istiyorum. Ülkemiz üzerine oynanan oyunlara dur demek için, 30 Mart’ta sandık başına gidelim ve hükümetimizi sizin iradeniz dışındaki yollarla iktidardan indirmek isteyenlere cevabı verelim.” diyerek Afyonlulardan 30 Mart seçimlerinde destek istedi.