Seçimler öncesi son kez toplandılar

  • 2014-03-05 08:58:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Seçimler öncesi son kez toplandılar

Gebze Belediyesi Meclisi’nin 30 Mart mahalli idareler seçimleri öncesi son toplantısı yapıldı. Meclis üyelerine teşekkür plaketi takdim eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Barış ve huzur içerisinde karar alarak Gebze’mize güzel işler ve hizmetler kazandırdık. Siz değerli meclis üyesi arkadaşlarımıza emeklerinden ve katkılarından ötürü bir kez daha teşekkür ederim” dedi

 VERİMLİ BİR DÖNEM

Gebze Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı Kent Meydanı’nda bulunan meclis salonunda yapıldı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yönettiği meclis oturumunda gündemdeki 9 madde görüşülerek karara bağlandı. 30 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesi son meclis oturumu olan Mart ayı olağan toplantısında gündemdeki tüm maddeler oybirliğiyle kabul edilerek karara bağlandı. Gündem dışı konuşmalar öncesi meclis üyelerine hitap eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “2009-2014 meclis dönemimizde siz değerli meclis üyelerimizle Gebze’mizi yakından ilgilendiren önemli kararlara imza attık.

GÜZEL İŞLERE İMZA

Meclis çatısı altında, kardeşçe, barış ve huzur içerisinde karar alarak Gebze’mize güzel işler ve hizmetler kazandırdık. Meclis dönemimiz boyunca bizlere destek olan, kimsenin kişisel haklarına zarar vermeden görüşlerini buraya taşıyan siz değerli meclis üyesi arkadaşlarımıza emeklerinden ve katkılarından ötürü bir kez daha teşekkür ederim. Önümüzdeki çalışma döneminde aramızda olamayacak olan değerli arkadaşlarımıza da bundan sonraki yaşamlarında da başarılar dilerim. Bizden yana haklarımız da helal olsun” dedi.

PLAKET TAKDİMİ

 

Mecliste bulunan partilerin gurupları adına söz alan temsilciler de aynı temennileri dile getirerek 2009-2014 çalışma dönemine veda etti. Meclis oturumunun ardından Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker tarafından tüm meclis üyelerine teşekkür plaketi takdim edildi. Başkan Köşker ve meclis üyeleri hatıra fotoğrafı da çektirdi.