Mahalleli sordu Köşker yanıtladı

  • 2014-03-03 09:03:09 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Mahalleli sordu Köşker yanıtladı

Seçim çalışmaları kapsamında İstasyon Mahallesi sakinlerine konuk olan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, düzenlenen halk toplantısında vatandaşların sorularını cevaplandırdı. Başkan Köşker, Marmaray projesi ve kapsamlı Bilim Sanat Merkezi, semt meydanıyla İstasyon Mahallesi’nin bir cazibe merkezi, şehrin vitrini haline geleceğini dile getirdi  

YOĞUN TEMPO

AK Parti Gebze Belediye Başkanı Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Yoğun tempoda seçim çalışmalarına AK Parti Gebze İlçe teşkilatı yöneticileriyle birlikte devam eden Başkan Köşker, mahalle gezilerinin yanı sıra düzenlenen toplantılara da konuk olarak vatandaşları Gebze’ye kazandırılacak projeler ve hizmetler hakkında bilgilendiriyor. Geçtiğimiz günlerde İstasyon Mahallesi’nde seçim turu yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, düzenlenen toplantıda vatandaşların sorunlarını dinledi, soruları cevaplandırdı.

HER YERE EŞİT HİZMET

Demirtaş Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıya Başkan Köşker’in yanı sıra AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, ilçe yöneticileri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, belediye meclis üyesi adayları da katıldı. Gebze’de değişimin uzun soluklu bir hizmet yarışı olduğunu ifade eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Kentin dört bir yanına eşit hizmet parolasıyla başladığımız çalışmalarda önemli aşamalar kaydettik.

BİRLİKTE İMZA ATTIK

İstasyon Mahallemiz de bu çalışmalardan payını alıyor. Marmaray’ın tamamlanması ve hızla çalışmaların devam ettiği Bilim Sanat Merkezi’mizle İstasyon Mahallemiz kentimizin adeta vitrini haline gelecek. Değişimi sizlerle birlikte başarıyoruz. Çalışmalarımızın altına sizlerle birlikte imza atıyoruz” dedi.

İNSANIMIZ SAHİP ÇIKIYOR

 

Konuşmaların ardından Başkan Köşker, vatandaşlardan gelen soruları cevaplandırdı. Sorunları dinleyen Başkan Köşker, vatandaşların hizmetlere ilişkin görüş ve önerilerini de aldı. Kendisine mahalle sakinleri tarafından iletilen taleplere ilişkin ise Başkan Köşker, “İnsanımızın yaşadığı şehre ve mahallesine sahip çıkması kadar önemli bir şey olamaz. Bu durum, bizlerin de işlerini kolaylaştırıyor. Zaman zaman meydana gelebilecek aksaklıkların önüne bu şekilde bir otokontrol sistemiyle geçilmiş olunuyor” şeklinde konuştu.