Başkanlıkta 10’ncu dönem

  • 2014-03-01 03:13:22 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkanlıkta 10’ncu dönem

3’ncü lig 2’nci grup temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği’nde Başkan Halil Akbaşoğlu güven tazeledi.

Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü olağan kongresi yapıldı. Darıca Belediyesi meclis salonunda Başkan Halil Akbaşoğlu’nun adaylığında tek listede yapılan kongreye 208 üyeden 25’i katıldı. Kongede önce divan seçimi yapıldı. Ali Öztosun divan başkanı, Bilal Ulusoy ve Özkan Keçecioğlu divan katipliklerine seçildiler. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından yönetim ve denetim raporu, bilanço ve tahmini bütçe oy birliği ile kabul edidi. Kulübün tahmini bütçesi 3 Milyon TL olarak ibra edildi. Bir sonraki gündem maddesinde yeni yönetim kurulu asil ve yedek üye sayısının 20 olması karara bağlandı. Daha sonra yeni yönetim kurulu ile denetim kurulu asil ve yedek üye seçimi yapıldı.

Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Halil Akbaşoğlu (Başkan), Nihat Öner, Hakan Özcan, İlker Çakır, Ömer Aydın, Kemal Öztanık, Özcan Dal, Recep Yılmaz, Muhittin Yarar, Fadıl Terzi, Hasan Polat, Abdülsamet Muslu, Nurbay İşçi, Ramazan Soylu, Kenan Çağlayan, Davut Aydoğan, İbrahim Kılıç, Özgür Alpaslan, Mehmet Çetinkaya, Cem Hikmet Çeliker.

DENETİM KURULU;

Bilal Ulusoy, Bekir Güven, Özhan Özyakışır

 

Seçimin ardıdan kısa bir teşekkür konuşması yapan Başkan Halil Akbaşoğlu, hedeflerinin Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübünü en üst seviyelere taşımak olduğunu belirterek yönetim taraftar birlikteliği ile bunu başaracak güçleri bulunduğunu ifade ettei. Akbaşoğlu; ‘’yönetim kurulu adına bize güvenen destek olan herkese teşekkür ederim. Artık yeniden yola koyuluyoruz, istersek her şeyi başarırız.’’ Dedi.