Vatandaş sordu başkan cevapladı

  • 2014-02-25 10:01:58 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Vatandaş sordu başkan cevapladı

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den çifte mahalle turu. Köşklüçeşme ve Osman Yılmaz’da esnaf turu yapan Başkan Köşker, vatandaşların sorularını cevaplandırdı, projelere ilişkin bilgi verdi

 ESNAFA HAYIRLI İŞLER

AK Parti Gebze Belediye Başkanı Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. SKM tarafından belirlenen program dahilinde kentin dört bir noktasında ziyaretler gerçekleştiren Başkan Köşker, Köşklüçeşme ve Osman Yılmaz mahallelerine çıkarma yaptı. Gezisine Yeni Bağdat Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek başlayan Başkan Köşker’e AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Cadde üzerinde bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Köşker, vatandaşlarla da sohbet etti. Gittiği her yerde esnaf ve vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Köşker; ardından Köşklüçeşme Mahallesi’ne geçti. Burada da esnaf ziyaretleri yapan Başkan Köşker, dernekleri ve kahvehaneleri de dolaşmayı ihmal etmedi.

SİNOPLULARDA ÇAY SOHBETİ

 

Akşam saatlerine kadar süren ziyaretler kapsamında vatandaşların sorularını cevaplandıran Başkan Köşker, belediye hizmetlerine ilişkin görüşleri de dinledi. Gebze’nin geleceğine yatırım yaptıklarını dile getiren Başkan Köşker, “Altyapı sorunlarının büyük oranda tamamlandığı Gebze’mizde insanımıza yatırım yapacağız. Geleceğimiz olan gençlerimiz önceliklerine göre belirlenen sosyal ve kültürel projelere imza atacağız. 30 Mart’ta en yüksek oy oranıyla halkımızın teveccühünü kazanarak durmak yok Gebze’mize hizmete devam diyeceğiz inşallah” dedi. Sinoplular Derneği’ne konuk olan Başkan Köşker, burada Gebze’de yaşayan Sinoplularla çay sohbeti yaptı. Köşker ve beraberindeki heyet ardından Osman Yılmaz Mahallesi’ne geçerek ziyaretlerine burada da devam etti.