AKP saflarına yeni gençler katıldı

  • 2014-02-24 11:48:06 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
AKP saflarına yeni gençler katıldı

AK Parti saflarına katılan gençlere rozetlerini AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker ve İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı taktı. Başkan Köşker, “Siyasette ve hizmet üretmedeki gücümüzü ve dinamizmimizi siz gençlerden alıyoruz” dedi. AK Parti saflarına katılan gençlere parti rozetlerini Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ile AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker taktı. Gaziler ve Tatlıkuyu mahallelerinde düzenlenen rozet takma törenlerine AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun, ilçe ve mahalle teşkilat yönetici katıldı.

AYGÜN KUTLADI

Seçim çalışmaları kapsamında Tatlıkuyu Mahalle Teşkilatı’nda gerçekleştirilen üye katılım ve rozet takma törenine katılan AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, “Bizim gençlik dönemimizde bizleri çeşitli söylemlerle siyasetten soğuturlardı. Dünya liderimiz ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizde siyaset anlayışı da değişti. Gençlerimiz siyasette daha aktif bir şekilde var olmaya AK Partimiz döneminde başladı. Siyasette yerini almaya hazırlanan genç kardeşlerimizi kutluyorum. Gençlik kollarımıza seçim çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

HOŞ GELDİNİZ

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ise, “Siyasette ben de varım diyen genç kardeşlerimizi ülkesine, Kocaeliye ve Gebze’ye bir şeyler katma çabalarından ötürü kutluyorum ve aramıza hoş geldiniz diyorum” dedi. Tatlıkuyu ve Gaziler mahallelerindeki rozet takma törenine katılan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Adnan Köşker de konuşmasına AK Parti saflarına katılan gençleri kutlayarak başladı.

GÜCÜMÜZ GENÇLERİMİZ

 

“Siyasette ve hizmet üretmedeki gücümüzü ve dinamizmimizi siz gençlerden alıyoruz” diyen Köşker, “Geleceğimizin ve Gebze’mizin teminatı olan gençlerimizin siyasette aktif şekilde var olmaları bizleri sevindiriyor. Gücümüzü sizlerden alarak 5 yılda Gebze’mizi hizmetlerle donattık. Daha modern bir şehir gayesiyle çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan gençlerimizle durmak yok Gebze’mize hizmete devam diyoruz. Önümüzdeki 5 yıllık dönem; yeni projelerimiz ve hizmetlerimizle gençlerimizin ve kadınlarımızın dönemi olacak” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından partiye katılan gençlere rozetleri törenle takıldı.