DARICALI MUHTAR CHP’YE KATILDI

  • 2014-02-16 08:05:05 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
 DARICALI MUHTAR CHP’YE KATILDI

Darıca Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı İsmail Ağbaş, Darıca ilçe başkanlığında düzenlenen törenle CHP’ye katılırken, Belediye meclis üyeliği dosyasını da İlçe başkanı Selman Kösali’ye teslim etti.

İlçe binasında düzenlenen törene İlçe Başkanı Selman Kösali, Belediye başkan Adayı Cengiz Hamşioğlu, meclis üyesi adayları ile partililer katıldı.

CHP Darıca ilçe başkanı Selman Kösali,  Ağbaş’ın Darıca için önemli bir şahsiyet, saygın bir kişilik olduğuna dikkat çekerek, CHP saflarına katılmasından büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti. Kösali, “Ağbaş’ı Meclis üyesi adayı olarak görmekten gurur duyarız” dedi.

CHP Adayı Hamşioğlu da, gücümüze güç kattınız diyerek, Ağbaş’ın saflarına katılmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

10 yıldır Kazım Karabekir mahallesi muhtarlığı yapan, son seçimlerde  aldığı on bin oy ile belediye başkan adaylarının toplamından fazla oy alan  Ağbaş, aynı zamanda milli güreşçilerimizden biri. Mahallesinde sevilen ve sayılan biri olan Ağbaş’ın partilerine katılması CHP’lilerde sevinç yarattı. Törende konuşan Ağbaş, bundan böyle halkıma meclis üyesi olarak hizmet vermek istediğini açıkladı.